شرکت نگین خودرو

با رنو فرانسه برو

اسفند 94 الی فروردین 95 (1 ماه)
شرکت نگین خودرو ایرسا نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران است. از آن جایی که بازار خودروی ایران به سمت رقابتی شدن در پیش است، رنو به دنبال معرفی هرچه بهتر محصولات خود، در این کمپین به دنبال معرفی رنو داستر و همچنین خدمات پس از فروش خود بود.
مشاهده کمپین
رسانه‌های استفاده شده در تبلیغات

اهداف کمپین

اهداف این کمپین با توجه به جلسات مشترکی که با آقای جمشید حسینی (مدیرعامل) و آقای دکتر باقری (مدیر بازاریابی) برگزار شد به صورت زیر تعریف شدند:
  • ۱) افزایش سطح آگاهی از رنو داستر
  • ۲) تثبیت ذهنی برند رنو
  • ۳) افزایش سطح آگاهی از خدمات گسترده پس از فروش نگین خودرو
  • ۴) بهبود رنکینگ سایت نگین خودرو

ایده‌های کمپین

ایده محوری این کمپین استفاده از موج مسابقات یورو 2016 در جامعه جهت جانمایی محصولات رنو بود. کلیت کمپین شرکت در مسابقۀ پیش بینی مسابقات یورو بود و در طول یک ماه برگزاری مسابقات، افرادی که علاقمند بودندبه لندینگ پیجی بر روی سایت نگین خودرو انتقال داده می شدند (این لندینگ پیج که به صورت یک میکروسایت بود کاملا توسط صباویژن طراحی و پیاده سازی شد) و پس از ثبت نام می توانستند نتایج مسابقات پیش رو و صعود کنندگان هر گروه به مراحل بعدی را پیش بینی کنند و با توجه به نتایج به دست آمده، امتیازی کسب می نمودند.
با توجه به امتیازات کسب شده، هر روز قرعه کشی سکه طلا انجام می شد و افرادی که از یک حدی بیشتر امتیاز کسب می نمودند، امکان شرکت در قرعه کشی یک سفر تفریحی به فرانسه (با توجه به فرانسوی بودن رنو و همچنین برگزاری مسابقات یورو در کشور فرانسه) با یک همراه را پیدا می نمودند. تعداد امتیاز های کسب شده توسط هر فرد به معنای شانس او در برنده شدن هر کدام از قرعه کشی ها بود.
از آنجایی که امتیاز بیشتر به معنای احتمال برنده شدن بالاتر بود، افراد می توانستند با شرکت در مسابقه اختصاصی رنو داستر، امتیاز تشویقی بالایی را بدست بیاورند. این مسابقه شامل سوالاتی راجع به داستر و نگین خودرو بود و افراد باید به سایت اصلی نگین خودرو مراجعه می نمودند تا بتوانند به سوالات به درستی پاسخ دهند.

دست‌آوردهای کمپین

بنرها و پیام های کمپین بیش از چند صد میلیون مرتبه نمایش داده شد و بیش از چند صد هزار نفر به صفحه اختصاصی کمپین هدایت شدند. در پایان این کمپین دیجیتال ، بیش از چندده هزار نفر در این مسابقه شرکت نمودند که سطح مشارکت آن ها در بخش تشویقی (سوالات اختصاصی رنو داستر و نگین خودرو) بیش از 85% بود. مشارکت به اندازه ای چشمگیر بود که رنک الکسای وب سایت نگین خودرو به عنوان سایت میزبان این رویداد، بسیار فراتر از پیش بینی ها بهبود پیدا نمود و رشد چشمگیری داشت.

نظر مشتری در مورد کمپین

میزان رضایت مشتری در این کمپین به اندازه ای بالا بود که هم برای شرکت خواهر نگین خودرو (ایرتویا) کمپین مشابهی برای خودروهای هیبریدی طراحی و اجرا شد و هم با رفتن مدیر بازاریابی نگین خودرو به نیسان ایران (جهان نوین آریا)، کمپین دیجیتال نیسان برای خودروی جوک توسط صباویژن اجرا گردید

انتخاب پنل

از امروز پلتفرم وی پلاس با ویژگی ها و امکانات فوق العاده در دسترس شماست. برای ساخت کمپین های تبلیغاتی جدید خود از پنل وی پلاس استفاده کنید. همچنان می توانید کمپین های قدیمی خود را از طریق پنل کلیکی مشاهده کنید.

ورود و ثبت‌نام در پنل جدید ورود به پنل قدیم