تویوتا - ایرتویا

آینده را برانید

تیر۹۶ الی مرداد ۹۶ (۱ ماه)
شرکت ایرتویا، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش تویوتا در ایران است. اين شرکت خودروهای تویوتای ژاپن را با استاندارد‌های جهانی و تحت نظارت آن شرکت در ايران ارائه می‌کند. معرفی خودروی "پریوس" به عنوان نماد آینده نگری، دوستی با محیط زیست بود.
مشاهده کمپین
رسانه‌های استفاده شده در تبلیغات

اهداف کمپین

campaign idea

اهداف این کمپین با توجه به جلسات مشترکی که تیم بازاریابی تویوتا برگزار شد به صورت زیر تعریف شدند:
  • ۱) افزایش سطح آگاهی مکانیزم های فنی خودرو
  • ۲) افزایش آگاهی از طراحی و امکانات داخلی خودرو
  • ۳) معرفی خودرو به عنوان خودرویی از آینده با امکانات و طراحی مدرن
  • ۴) افزایش سطح درگیری با امکانات خودرو و تجربه آن

ایده‌های کمپین

campaign idea

ایده محوری این کمپین در راستای القای آینده نگری تویوتا برای تولید تویوتا پریوس بود که با توجه به نوع طراحی و امکانات خودرو این موضوع هم در طراحی بیرونی و هم در طراحی داخلی خودرو مشهود بوده است.
همیشه طراحی های خاص خودرو ها یا در نگاه اول بسیار متحیرانه عمل می کند یا مشتری را نا امید می کند که مخاطب را از تجربه آن منصرف کرده و توجه را از آن کم می کند.
ما در این کمپین ایده اصلی را بر طراحی مدرن و جذاب داخلی خودرو متمرکز کردیم تا مخاطبان تجربه نشتن پشت فرمان پریوس را بصورت آنلاین تجربه کرده و با آن تعامل داشته باشند.
برای رسیدن به این امر که کاربری که وارد صفحه فرود آینده را برانید تجربه محصول را تا حدی کسب کند در بخش ویژه ای فضای داخلی خودرو شامل فرمان ، داشبورد ، پنل های خودرو را بصورت واقعی شبیه سازی کردیم تا کاربر پس از ورود به این بخش با فشردن دکمه استارت ماشین دقیقا اتفاقات داخلی خودرو را مشاهده کرده و با امکانات آن بصورت واقعی و تعاملی ارتباط برقرار کند، این امکانات شامل مواردی نظیر دکمه های روی فرمان ، سیستم پخش، تنظیمات دیجیتالی خودرو بود.

دست‌آوردهای کمپین

campaign achievement

بنرها و پیام های کمپین بیش از چند صد میلیون مرتبه نمایش داده شد و بیش از چند صد هزار نفر به صفحه اختصاصی کمپین هدایت شدند. در پایان این کمپین دیجیتال ، بیش از چندده هزار نفر در این مسابقه شرکت نمودند که سطح مشارکت آن ها در بخش تشویقی (سوالات اختصاصی رنو داستر و نگین خودرو) بیش از 85% بود. مشارکت به اندازه ای چشمگیر بود که رنک الکسای وب سایت نگین خودرو به عنوان سایت میزبان این رویداد، بسیار فراتر از پیش بینی ها بهبود پیدا نمود و رشد چشمگیری داشت.

نظر مشتری در مورد کمپین

customer opinion

میزان رضایت مشتری در این کمپین به اندازه ای بالا بود که هم برای شرکت خواهر نگین خودرو (ایرتویا) کمپین مشابهی برای خودروهای هیبریدی طراحی و اجرا شد و هم با رفتن مدیر بازاریابی نگین خودرو به نیسان ایران (جهان نوین آریا)، کمپین دیجیتال نیسان برای خودروی جوک توسط صباویژن اجرا گردید.

انتخاب پنل

از امروز پلتفرم وی پلاس با ویژگی ها و امکانات فوق العاده در دسترس شماست. برای ساخت کمپین های تبلیغاتی جدید خود از پنل وی پلاس استفاده کنید. همچنان می توانید کمپین های قدیمی خود را از طریق پنل کلیکی مشاهده کنید.

ورود و ثبت‌نام در پنل جدید ورود به پنل قدیم