تبلیغات بنری

تبلیغات بنری در صباویژن

تبلیغات بنری

BANNER
ADVERTISING
تبلیغات بنری با صباویژن

تبلیغ در بهترین سایت‌های ایرانی

کسب و کار خود را توسعه دهید

وقتی در خیابان‌های سطح شهر رفت و آمد می کنیم با بیلبورد‌های تبلیغاتی کوچک و پزرگی روبه رو می شویم که هر کدام سعی می‌کنند خدمت یا محصولی را به ما معرفی کنند. در دنیای دیجیتال به این دسته از تبلیغات، تبلیغات بنری گفته می شود ...

پخش ویدئو

هـــــــدفاز تبلیغات بنری

هدف از تبلیغات بنری
اگر به‌تازگی وارد بازار رقابت با برندهای بزرگ شده‌اید و به دنبال افزایش آگاهی از برند هستید؛ یا قصد دارید تا به‌صورت هدفمند مخاطبان هدف خود را در سطح وب، به‌طرف سایتتان هدایت کنید؛ اگر قصد جمع‌آوری سرنخ در یکی از کمپین‌های دیجیتال خود را دارید و اگر می‌خواهید به افزایش فروش دست‌ یابید، تبلیغات بنری جواب‌گوی نیاز شما خواهد بود.

چــرا تبلیغات بنری

طراحی ساده

طراحی ساده

طراحی بنرهای تبلیغاتی آنلاین بسیار ساده است و طبق تحقیقات انجام شده، نزدیک به ۹۷٪ از بازاریاب‌ها تمایل دارند بنرهای تبلیغاتی‌ را خودشان طراحی کنند.
مقرون‌به‌صرفه

مقرون‌به‌صرفه

هزینۀ این نوع از تبلیغات بر اساس جایگاه و اندازۀ تبلیغ تعیین می‌شوند و ازآنجایی‌که در مقایسه با بیلبوردها، نیازی به چاپ و نصب ندارد، بنابراین بسیار مقرون‌به‌صرفه‌ است.
تأثیرگذاری

تأثیرگذاری

تبلیغات بنری به دلیل استفاده از تصاویر جذاب و متن‌های کوتاه و ساده،‌ تأثیر دوچندانی در جلب‌توجه مخاطب و دعوت آن‌ها به اقدامی مشخص می‌گذارند.
دریایی از مخاطبان

دریایی از مخاطبان

تبلیغات در فضای آنلاین محدود به هیچ مکان و زمانی نیست و شما می‌توانید بنرهای تبلیغاتی خود را در هر گسترۀ جغرافیایی نمایش دهید.
قابلیت ردیابی

قابلیت ردیابی

باتوجه‌به این موضوع که این نوع از تبلیغات قابلیت شخصی‌سازی دارند، بنابراین دست شما را برای رصد و هدف قراردادن مشتریان بالقوه کاملاً باز می‌گذارد.
ترافیک دوچندان

ترافیک دوچندان

تبلیغات بنری تعداد مراجعه‌کنندگان به سایت شما را افزایش می‌دهد که این افزایش بازدید از سایت بر موتورهای جست‌وجو تأثیر مستقیم می‌گذارد و رتبۀ سایت شما را به شکل چشمگیری بالا می‌برد.

سوالات متداول

  • 01
    تبلیغات بنری چیست؟
    این دسته از تبلیغات دیجیتالی، مانند کارت دعوت می‌مانند؛ یعنی پیام خود را به‌صورت روشن، واضح و صریح به مخاطب انتقال می‌دهند. در تبلیغات بنری از متن‌های طولانی و بلندبالا استفاده نمی‌شود، در عوض از انواع تصاویر ثابت و متحرک برای جلب مخاطب و دعوت او به انجام هرگونه اقدامی استفاده می‌شود.
  • 02
    تعرفه تبلیغات بنری چقدر است؟
    تبلیغات همسان با ظاهر سایت نمایش‌دهنده هماهنگ می‌شوند و به همین خاطر مخاطب کمتر متوجه تبلیغاتی بودن آن می شود. در تبلیغ بنری برخلاف تبلیغ همسان، تبلیغاتی بودن آن کاملا مشخص است و حتی می‌توان از گیف‌های متحرک برای جلب توجه بیشتر کاربر استفاده کرد. هیچ‌کدام از این تبلیغ‌ها را نمی‌توان برتر از دیگری دانست؛ این هدف شماست که نوع تبلیغ را مشخص می‌کند.

برند هایی که به ما اعتماد کردند

با صباویژن به دنیای تبلیغات وارد شوید
اوج‌گیری با تبلیغات 360 درجۀ آنلاین
مشاوره با کارشناس