نیسان - جهان نوین آریا

هیجان با نیسان

اسفند 95 - ادریبهشت 96
شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان در ایران است. اين شرکت خودروهای نيسان ژاپن را با استاندارد‌های جهانی و تحت نظارت آن شرکت در ايران ارائه می‌کند. معرفی خودروی "جوک" به عنوان نماد نوآوری و هیجان و جسارت هدف این کمپین بود.
مشاهده کمپین
رسانه‌های استفاده شده در تبلیغات

اهداف کمپین

اهداف این کمپین با توجه به جلسات مشترکی که با آقای دکتر باقری (مدیر بازاریابی) برگزار شد به صورت زیر تعریف شدند:
  • ۱) افزایش سطح آگاهی از نیسان جوک
  • ۲) تثبیت ذهنی نیسان جوک به عنوان خودرویی نوآور، هیجان انگیز و جسور
  • ۳) افزایش سطح درگیری کاربران با نیسان جوک و پیوند المان های اصلی طراحی محصول با ویژگی های فردی آنها
  • ۴) بهبود رنکینگ الکسا وب سایت جهان نوین آریا (نیسان ایران)

ایده‌های کمپین

ایده محوری این کمپین استفاده از المان های هیجان، نوآوری و جسارت طراحی خود با المان های فردی جامعه هدف این محصول بود.کلیت کمپین شرکت در مسابقۀ ارزیابی میزان هیجان پذیری، نوآوری و جسارت کاربران و همچنین تست امکانات و اطلاعات فنی خودرو بود و در طول نزدیک به دو ماه برگزاری مسابقات، افرادی که علاقمند بودند به صفحه فرود هیجان با نیسان تحت زیر دامنه ی وب سایت اصلی جهان نوین آریا انتقال داده می شدند (این صفحه فرود که به صورت یک میکروسایت بود کاملا توسط صباویژن طراحی و پیاده سازی شد) و پس از ثبت نام می توانستند با محک زدن خود با پاسخ دادن به سوالات تست های شخصیت شناسی ، امتیازی کسب می نمودند و البته با پاسخ دادن به سوالات اطلاعات نیسان جوک امتیاز تشویقی کسب می نمودند که افراد باید به سایت اصلی جهان نوین آریا مراجعه می نمودند تا بتوانند به سوالات به درستی پاسخ دهند.
در پایان مدت برگزاری مسابقه، با توجه به امتیازات کسب شده کاربران، قرعه کشی نهایی صورت پذیرفت که شش نفر از بین شرکت کنندگان به عنوان برنده انتخاب شدند. میزان شانس شرکت کنندگان کمپین بر اساس میزان امتیاز آنها محاسبه گردید.
یکی دیگر از بخش های جذاب این کمپین بخش جایزه های آن بود.
نفرات چهارم تا ششم این مسابقه برنده 1 سکه طلا شدند و با قبول و انجام چالش پرش بانجی جایزه های خود را 2 برابر می کردند و صاحب 2 سکه شدند.نفرات دوم و سوم این مسابقه برنده 2 سکه طلا شدند و با قبول و انجام چالش پرواز با پاراگلایدر جایزه های خود را 2 برابر می کردند و صاحب 4 سکه شدند.
نفر اول برنده 5 سکه طلا شد و با قبول چالش های پرش بانجی و پرواز با پاراگلایدر جایزه سفر به هیجان انگیز ترین ترن هوایی دنیا واقع در ژاپن را بدست آورد.

دست‌آوردهای کمپین

بنرها و پیام های کمپین بیش از چند ده میلیون مرتبه نمایش داده شد و بیش از چند صد هزار نفر به صفحه اختصاصی کمپین هدایت شدند. در پایان این کمپین دیجیتال ، بیش از چند ده هزار نفر در این مسابقه شرکت نمودند که سطح مشارکت آن ها در بخش تشویقی (سوالات اختصاصی نیسان جوک و جهان نوین آریا) بیش از 85% بود. مشارکت به اندازه ای چشمگیر بود که رنک الکسای وب سایت جهان نوین آریا به عنوان سایت میزبان این رویداد، بسیار فراتر از پیش بینی ها بهبود پیدا نمود و رنک الکسای آن رشد چشمگیری داشت.

نظر مشتری در مورد کمپین

میزان رضایت مشتری در این کمپین به اندازه ای بالا بود که برای محصولات دیگر این شرکت کمپین هایی جدید در حال طراحی و آماده سازی می باشد.

انتخاب پنل

از امروز پلتفرم وی پلاس با ویژگی ها و امکانات فوق العاده در دسترس شماست. برای ساخت کمپین های تبلیغاتی جدید خود از پنل وی پلاس استفاده کنید. همچنان می توانید کمپین های قدیمی خود را از طریق پنل کلیکی مشاهده کنید.

ورود و ثبت‌نام در پنل جدید ورود به پنل قدیم