تبلیغات ۳۶۰ درجه آن‌لاین | صباویژن

360

جامع‌ترین خدمات تبلیغات آن‌لاین در کشور

۱. تبلیغات بنری

تبلیغات بنری با جایگاه ثابت به شما اجازه می دهد تا با مالکیت جایگاهی ثابت در وب سایت های مورد نظرتان به تبلیغ برند خود بپردازید. این نوع تبلیغات کاربران را وادار می کند تا برند شما را به خاطر بسپارند و به همین دلیل به کسب و کارهایی پیشنهاد می شود که به دنبال افزایش آ گاهی برند هستند.

بیشتر بخوانید

۲. تبلیغات کلیکی

اگر می خواهید در شبکه ای به گستردگی ۱۰۰۰۰ وب سایت و اپلیکیشن ایرانی، بدون محدودیت بودجه و هوشمندانه تبلیغات آنلاین را تجربه کنید، ما تبلیغات کلیکی را به شما پیشنهاد می کنیم. پیام تبلیغاتی شما در سریع ترین زمان در سطح اینترنت و در سایت هایی با دسته بندی های موضوعی متنوع به مخاطبین شما نمایش داده می شود.

بیشتر بخوانید

۳. تبلیغات ویدیویی

فرمت های تبلیغاتی هر روزه در حال تغییر اند و تبلیغات ویدیویی جدیدترین و موثرترین نوع تبلیغات در دنیای امروز است. مالکیت بزرگترین بستر اشتراک ویدیوی کشور (آپارات) به ما این امکان را می دهد تا فارغ از نوع کسب و کار شما، به گروه هدف تان نزدیک شده و پیام تبلیغاتی شما را به بهترین شکل انتقال دهیم.

بیشتر بخوانید

۴. تبلیغات موبایلی

فکر می کنید مردم بیشتر وقت خود را به چه ابزار دیجیتالی اختصاص می دهند؟ اپلیکیشن ها به سرعت در حال پیشرفت هستند و تبلیغات درون برنامه ای شما این فرصت را می دهد تا به گروه هدف تان دقیق تر و در بهترین زمان ممکن نزدیک شوید. ما این امکان را برای برندها فراهم کرده ایم تا تبلیغات درون برنامه ای را تجربه کنند.

۵. طراحی کمپین

چه اهدافی را در تبلیغات دنبال می کنید؟ مشتریان بیشتر؟ شناساندن برندتان؟ درگیر کردن کاربران؟ با توجه به هدفی که از تبلیغات دارید، ما به شما ترکیبی از راهکارهای متنوع تبلیغاتی را در قالب کمپین های خلاق ارائه می دهیم تا پیام خود را از طریق رسانه های متنوع صباویژن، به گروه هدف مورد نظرتان برسانید و بیشترین بازدهی را بدست آورید.

۶. روابط عمومی آنلاین

بواسطه سال ها فعالیت در حوزه رسانه های آنلاین، روابط خوبی با دوستان صاحب رسانه مان ایجاد کرده ایم و اعتمادی دو طرفه با فرستادن خبرهای با کیفیت و مرتبط بین مان بوجود آمده است. حاصل این اعتماد، شکل گیری شبکه ایست گسترده از رسانه های آنلاین با دسته بندی های موضوعی متنوع برای رساندن خبر و یا پیام شما به مرتبط ترین مخاطبان.