تبلیغات هوشمند کلیکی

با هر بودجه‌ای و هدفمند تبلیغ کنید

تبلیغات کلیکی چیست؟

به صرفه و هوشمندانه تبلیغ کنید

شما تقریبا با هر بودجه‌ای می‌توانید تبلیغات کلیکی را شروع کنید. می‌توانید در شبکه‌ای به گستردگی هزاران وب سایت و اپلیکیشن ایرانی، هوشمندانه‌تر و با بودجه تبلیغاتی کمتر، تبلیغات آنلاین را تجربه کنید. تنوع سایت‌ها و اپلیکیشن‌های این شبکه، پیام شما را به بهترین و گسترده‌ترین شکل به کاربران نمایش می‌دهد.


در شبکه تبلیغات کلیکی صباویژن شما می توانید کمپین های مختلف بسازید، برنامه های تبلیغاتی متنوع تعریف کنید و هدفگذاری های گوناگون را در تبلیغات خود اعمال کنید . همچنین با تکیه بر هوشمندی سیستم و انواع تکنولوژی های تبلیغاتی از جمله تشخیص کلیک های غیر حقیقی، تعیین تعداد نمایش بنر به هر کاربر، تعیین سقف بودجه، تعیین لیست های سیاه و سفید و غیره، بیشترین بهره را از این نوع تبلیغات ببرید

مشاوره با کارشناسان
ورود به پنل وی‌پلاس

چرا تبلیغات کلیکی؟

هوشمندانه‌تر، هدفمند‌تر و گسترده‌تر

پنل جامع

پنل جامع

کمپین تان را مدیریت کنید
در پنل جامع تبلیغات کلیکی، ما به شما تعداد بازدید کنندگان و کلیک های صورت گرفته روی تبلیغات را بطور لحظه ای و دوره ای نمایش می دهیم. شما می توانید حداقل و حداکثر بودجه روزانه را برای کمپین های خود تعریف کنید، سایت های نمایش دهنده تبلیغات تان را مدیریت کنید و هر زمان که می خواهید کمپین را متوقف، اصلاح و مجدد شروع کنید.
هدفگذاری

هدفگذاری

با هدف گذاری، دقیق تر تبلیغ کنید
با تکنولوژی هدف گذاری صباویژن، شما در واقع می توانید در بهترین زمان و موقعیت تبلیغ خود را به مستعدترین مشتری نمایش دهید. به کمک روش های هدف گذاری متنوعی که ما به شما ارائه می کنیم از جمله هدف گذاری زمانی، مکانی، موضوعی و رتبه ای، می توانید به مشتری دلخواه خود با توجه به اینکه چه شخصیت، موقعیت و یا علاقه‌مندی هایی دارند نزدیک شوید.
انواع هدفگذاری
شبکه گسترده

شبکه گسترده

به بزرگی ۱۴۰۰۰ سایت و اپلیکیشن
در آخر، همه استراتژی های تبلیغاتی نیازمند شبکه ای گسترده و با کیفیت برای انتشار تبلیغ است. شبکه گسترده تبلیغاتی در دسته بندی های متنوع به شما به عنوان تبلیغ کننده این امکان را می دهد تا مرتبط ترین مشتری خود را بیابید و بالاترین نرخ CTR و EPC را بدست آورید. تبلیغات در شبکه ای به بزرگی ۱۰.۰۰۰ اپلیکیشن و ۴.۰۰۰ وب سایت ایرانی را با ما می توانید تجربه کنید.
بودجه

بودجه

با هر بودجه ای شروع کنید
در تبلیغات کلیکی صباویژن، شما با پایه قیمت ۱۵۰ تومان بازای هر ۱۰۰۰ نمایش بنر می توانید تبلیغاتتان را شروع کنید. محدودیتی برای میزان بودجه وجود ندارد. بعضی از کسب و کارها با بودجه های ۵۰۰ هزار تومانی و بعضی با بودجه‌های ۲۰۰ میلیون تومانی کمپین خود را شروع می کنند. تنها کافی است تصمیم بگیرید و برای شروع بودجه ای را متناسب با اهداف خود در نظر بگیرید.
تمام بنرها

تنوع

متنوع تبلیغ کنید
در پنل تبلیغات کلیکی صباویژن م یتوانید انواع کمپین های مبتنی بر کلیک را بیابید. کمپین بنری، کمپین ویدیویی آپارات، کمپین بنر ویدیویی (VideoBanner) ، کمپین بنر تعاملی (Html) و کمپین بنر پویا (RSS) نمونه هایی از کمپین هایی است که شما م یتوانید با توجه به نوع محصول و خدمتی که ارائه می دهید، به تناسب یکی را انتخاب کنید.
انواع کمپین
تکنولوژی

تکنولوژی

به روز و مطمئن تبلیغ کنید
حداقل ۴۰٪ از ترافیک اینترنت ترافیک مربوط به کاربران حقیقی نیست و حداقل ۲۰٪ از بودجه های تبلیغاتی به همین دلیل هدر می رود. این بخش از ترافیک مربوط به بات ها و یا رقبایی است که می خواهند بودجه تبلیغاتی شما را در همان دقایق ابتدایی به اتمام برسانند. الگوریتم های بروزی که توسط تیم فنی ما نوشته شده است، مشتریان حقیقی را از کلاهبرداران اینترنتی و بات ها تفکیک می کند.

انتخاب پنل

از امروز پلتفرم وی پلاس با ویژگی ها و امکانات فوق العاده در دسترس شماست. برای ساخت کمپین های تبلیغاتی جدید خود از پنل وی پلاس استفاده کنید. همچنان می توانید کمپین های قدیمی خود را از طریق پنل کلیکی مشاهده کنید.

ورود و ثبت‌نام در پنل جدید ورود به پنل قدیم
مشاوره با کارشناسان
کارشناسان پشتیبانی، همواره آماده پاسخگویی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.
چه ساعتی با شما تماس بگیریم