ال جی موبایل ایران

بپا جا نمونی

تیر۹۶ الی مرداد ۹۶ (2 ماه)
با توجه به رقابتی بودن بازار موبایل در ایران و نزدیک بودن ویژگی های گوشی های پرچمدار ، هدف از اجزای این کمپین معرفی هر چه بهتر LG G6 با تکیه بر مزیت های رقابتی محصول که دوربین دوگانه با لنز واید بود در نظر گرفته شد و ایده بپاجانمونی را در صباویژن شکل داد.
مشاهده کمپین
رسانه‌های استفاده شده در تبلیغات

اهداف کمپین

اهداف این کمپین با توجه به جلسات مشترکی که مدیران بازاریابی و بازریابی دیجیتال ال جی ایران و کره جنوبی برگزار شد، بدین صورت تعیین گردید:
  • ۱) افزایش سطح آگاهی از LG G6
  • ۲) معرفی ویژگی های منحصر به فرد محصول
  • ۳) ایجاد تعامل با کاربران آنلاین در شبکه های مجازی
  • ۴) تولید محتوا توسط کاربران

ایده‌های کمپین

ایده محوری این کمپین با تمرکز بر موضوع محدود بودن لنزهای گوشی ها و دوربین های عکاسی از دیرباز تا به الان و ارائه راهکار و معرفی LG G6 به عنوان برطرف کننده این مشکل طراحی گردید
بپا جا نمونی به این دلیل شعار کمپین در نظر گرفته شد تا کاربران را با مشکل جا ماندن یا جا نشدن در عکس های خاطره انگیزشان درگیر کرده و به اهمیت دوربین های دارای لنز واید (گسترده) بپردازد... در این کمپین که در اینستاگرام ال جی موبایل ایران اجرا گردید ال جی به قید قرعه به 5 نفر از افرادی که عکس هایی را که در آن ناقص افتاده بودند ارسال کردند گوشی ال جی جی 6 اهدا کرد.

دست‌آوردهای کمپین

بنرها و پیام های کمپین بیش از چند صد میلیون مرتبه نمایش داده شد و بیش از چند صد هزار نفر به صفحه اختصاصی کمپین هدایت شدند. در پایان این کمپین دیجیتال ، بیش از 7هزار عکس با استفاده از هشتک و بصورت دایرکت برای ال جی ارسال گردید،که نسبت به کمپین های مشابه در ایران و کره عدد قابل ملاحظه ای بود.

انتخاب پنل

از امروز پلتفرم وی پلاس با ویژگی ها و امکانات فوق العاده در دسترس شماست. برای ساخت کمپین های تبلیغاتی جدید خود از پنل وی پلاس استفاده کنید. همچنان می توانید کمپین های قدیمی خود را از طریق پنل کلیکی مشاهده کنید.

ورود و ثبت‌نام در پنل جدید ورود به پنل قدیم